Kendi Kendine Hizmet Ödeme Terminali
Bu kendi kendine hizmet ödeme terminali, modern finansal ödeme yöntemlerinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kendi kendine kod tarama ödemelerini destekler, bu da onu çeşitli çevrimdışı perakende ortamları için ideal kılar.
Ana Faydalar:
- Ödeme sürecini kolaylaştırır
- Kendi kendine kod tarama ödemelerini destekler
- Perakende mağazaları, restoranlar ve benzin istasyonları için uygundur
- Modern ve kullanıcı dostu tasarım
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Perakende, Restoranlar, Benzin İstasyonları, Marketler
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | RK3288/ RK3566/ RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz ~2.4Ghz |
| G/Ç PORTU | USB 2.0*2, TYPE C*1, Ses Jakı*1, RJ45*1, HDM*1, (Opsiyonel) |
| Baskı | Destekler (kağıt boyutu 80MM) |
| LCD | 21.5" 1920*1080 FHD IPS |
| HAFIZA | 2GB/4GB/6GB |
| DEPOLAMA | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunmatik Panel | Kapasitif 10 nokta dokunmatik |
| Wifi | 802.11 b/g/n 2.4Ghz |