Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 32 inçlik birinde akıllı televizyon, metal kağıt, atmosfer ışığı 360 derecelik kardan tekerlek tabanı.
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-320MYL
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inç akıllı tv
,4G LTE All-in-One Ekran
,Tüm metal kasa Interaktif ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 İnç Hepsi Bir Arada Akıllı TV
Çok yönlü konumlandırma için atmosfer ışığı ve 360° kardan tekerlek tabanı ile tamamen metal kasa
Kinstone Dokunmatik Ekran Ekranı
Profesyonel ortamlar için sürükleyici dokunma deneyimi. Kinstone 21,5/23,8/27/32 inç dokunmatik ekran, etkileşimli sunumlar, işbirliğine dayalı çalışma alanları ve ilgi çekici dijital tabelalar için mükemmel, yüksek kaliteli resim performansı sunar.
Ana Özellikler
- Üstün Görseller: Keskin ve canlı görüntüler için yüksek çözünürlüklü IPS ekran
- Hassas Dokunmatik: Sorunsuz etkileşim için 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran
- Sağlam Tasarım: Tamamen metal kasa, zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlar
- Esnek Konumlandırma: 90 derece döndürme ve ayarlanabilir eğimli mobil taban
- Gelişmiş Özellikler: Ortam ışığı sensörü ve isteğe bağlı 4G LTE bağlantısı
İdeal: Kurumsal ofisler, eğitim kurumları, perakende ortamları ve interaktif kiosklar
Ürün Öne Çıkanları
FOB Birim: Adet
Ürün MOQ: Detaylar için iletişime geçin
FOB Fiyatı: Fiyatlandırma için iletişime geçin
Paketleme ve Teslimat: Detaylar için iletişime geçin
Teknik Özellikler
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| CPU | MTK 6769 2*A75 2.0GHZ+6*A55 |
| GPU | Mali G57 MC1 2EE |
| Ekran | 32" 1920*1080 IPS |
| RAM/Sabit Disk | 8GB+128GB |
| Dokunmatik Nokta | 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Mobil taban, 90 derece sağa ve sola döner, 25 derece yukarı, 15 derece aşağı bakar |
| Wi-Fi | Destek |
| Güç Tipi | 10000mAh 14.8V 148Wh |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Kamera | Otomatik odaklama, 13MP/8MP (İsteğe bağlı) |
| 4G LTE | 4G LTE/Yalnızca WiFi desteği (isteğe bağlı) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()