Kinstone 8 inç Tablet PC 4000mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Android 14 Tablet
Android 14 tabletimizle tablet teknolojisinin en son yeniliklerini deneyimleyin. Güçlü performansı şık tasarımla birleştiren bu tablet, hem iş hem de eğlence için mükemmeldir.
En son Android işletim sisteminin, uzun ömürlü pilin ve en sevdiğiniz anları yakalamak için çift kameraların avantajlarından yararlanın. Sanatsal işçiliği, onu şık ve işlevsel bir cihaz haline getirir.
- En Son Android 14 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü 4000mAh Pil: Sık şarj etme endişesi olmadan gün boyu güç.
- Çift Kameralar: 5MP ön ve 8MP arka kameralarla net fotoğraf ve videolar çekin.
- Güçlü İşlemci: Sekiz çekirdekli işlemci ile sorunsuz çoklu görev ve uygulama performansı.
- Amiral Gemisi Tasarımı: Sanatsal işçilikle üstün bir görünüm ve his yaşayın.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Ofis işleri, eğitim, eğlence ve hareket halindeyken üretkenlik için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Sekiz çekirdekli 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekran | 8.68'' 800*1340 IPS In-cell |
| RAM | 4GB/8GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/ Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A,, 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 5000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()