Kinstone 8 inç Tablet PC 4000mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Android 14 Tablet
Güçlü ve çok yönlü Android 14 Tabletimizle mobil teknolojinin en son yeniliklerini deneyimleyin.
Bu son teknoloji tablet, şık tasarımı sağlam performansla birleştirerek hem profesyonel hem de kişisel kullanım için mükemmeldir. En son Android 14 işletim sisteminin, uzun ömürlü pilin ve en iyi anlarınızı yakalamak için çift kameraların keyfini çıkarın.
Ana Faydalar:
- En Son Android 14 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü 4000mAh Pil: Şarj etme endişesi olmadan gün boyu kullanım.
- Çift Kameralar: 5MP ön ve 8MP arka kameralarla anılarınızı yakalayın.
- Güçlü İşlemci: Sekiz çekirdekli işlemciyle sorunsuz performans deneyimi yaşayın.
- Şık Tasarım: Sanatsal işçilik modern estetikle buluşuyor.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: İş profesyonelleri, öğrenciler ve ofis işleri, eğlence ve dinlence için çok yönlü bir cihaz arayan herkes için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Sekiz çekirdekli 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekran | 8'' 800*1340 IPS In-cell |
| RAM | 4GB/8GB |
| Dahili Hafıza | 64GB/128GB/ Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A,, 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 5000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |