Kinstone 8 inç Tablet PC 4000mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Amiral Gemi Tasarım Tableti
Güçlü performans ve çarpıcı görsellerle en son Android işletim sistemini deneyimleyin.
Bu tablet, hem profesyonel hem de kişisel kullanım için mükemmel olan en son teknolojiyi sanatsal bir tasarımla birleştiriyor. En son Android 14 işletim sistemi ve uzun ömürlü pil ile sorunsuz bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın.
Anahtar Faydalar:
- En Son Android 14: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü Pil: Uzun süreli kullanım için 4000mAh pil.
- Çift Kameralar: Ön ve arka kameralarla anılarınızı yakalayın.
- Güçlü İşlemci: Sorunsuz performans için Sekiz çekirdekli işlemci.
- Çarpıcı Tasarım: Üstün bir görünüm ve his için sanatsal işçilik.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Ofis işleri, eğlence ve dinlence için idealdir, tüm ihtiyaçlarınız için çok yönlü bir çözüm sunar.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Sekiz çekirdekli 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekran | 8.68'' 800*1340 IPS In-cell |
| RAM | 4GB/8GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/ Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A,, 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 5000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()