Android 14 Tablet
Android 14 Tablet ile tablet teknolojisinin en son yeniliklerini deneyimleyin. Uzun ömürlü 4000mAh pil, çift kameralar ve amiral gemisi tasarımı ile bu tablet, hem ofis işleri hem de eğlence için mükemmeldir.
Ana Faydalar:
- En son Android 14 işletim sisteminde çalışır.
- 4000mAh pil ile daha uzun süreli kullanımın keyfini çıkarın.
- Anıları çift kameralarla yakalayın (5MP Ön, 8MP Arka).
- Sanatsal işçilikle amiral gemisi tasarımına sahiptir.
- Ofis, eğlence ve dinlence için çok yönlüdür.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:İş, Eğitim, Eğlence, Genel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Sekiz çekirdekli 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekran | 8'' 800*1280 IPS In-cell |
| RAM | 4GB/8GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/ Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A,, 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 4000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |