Kinstone 8 inç Tablet PC 4000mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Android 14 Tablet
Güçlü performans ve çarpıcı tasarımla en son Android işletim sistemini deneyin.
Bu Android 14 tableti son teknoloji ve sanatsal işçilik ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.Ve tüm iş ve eğlence ihtiyaçlarınız için güçlü bir sekiz çekirdekli işlemci.
Ana Avantajlar:
- En son Android 14 işletim sistemi daha iyi performans ve güvenlik için.
- Uzun süreli kullanım için uzun ömürlü 4000mAh pil.
- Anıları yakalamak ve video konferans yapmak için çift kamera.
- Güçlü bir sekiz çekirdekli işlemci sorunsuz bir çok görev için.
- Sanatsal zanaat ile amiral gemisi tasarımı.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Ofis, İş, Eğlence ve Eğlence.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Okta çekirdek 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekranı | 8.68' 800*1340 IPS Hücre içi |
| ROM | 4GB/8GB |
| Rom (depolama) | 64GB/128GB/ İsteğe bağlı |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G + BT5.0 |
| Güç | 5V/2A, 9V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 5000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil koyu mavi siyah |