Android 14 Tablet
İş, eğlence ve eğlence için en yeni işletim sistemini amiral gemisi tasarımı ile deneyimleyin.
Bu Android 14 tableti, en son teknolojiyi sanatsal ustalıkla birleştirir. Çok yönlülük için tasarlanmış, ofis görevleri, boş zaman etkinlikleri ve eğlence arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapar.En son Android işletim sistemi ile pürüzsüz ve duyarlı bir kullanıcı deneyiminden yararlanın.
- En son Android 14 işletim sistemi
- Amiral gemisi tasarımı
- İş ve Eğlence İçin Çok yönlü
Hedef endüstriler:İş, Eğitim, Eğlence
Uygulamalar:Ofis Verimliliği, Çevrimiçi Öğrenme, Medya Kullanımı
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14/ En Son |
| İşlemci | MT6769 Okta çekirdek 2.0Ghz / T606 / MT8768 / MT8788/ MT8183 |
| LCD Ekranı | 8' 800*1340 IPS Hücre içi |
| ROM | 4GB/8GB |
| Rom (depolama) | 64GB/128GB/ İsteğe bağlı |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G + BT5.0 |
| Güç | 5V/2A, 9V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 5000 Mah 3.7V |
| Renk | Mavi yeşil koyu mavi siyah |