Kinstone 10.95 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 10.95 inç Tablet PC
Kinstone 10.95 inç Tablet PC ile performans ve stilin mükemmel uyumunu deneyimleyin. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanan bu tablet, güçlü işlemcisi ve çarpıcı ekranıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Uzun ömürlü pil ömrünün, anıları yakalamak için çift kameraların ve sanatsal işçiliği yansıtan amiral gemisi tasarımının keyfini çıkarın. Önemli belgeler üzerinde çalışıyor olun veya en sevdiğiniz eğlencenin tadını çıkarıyor olun, Kinstone Tablet PC ideal arkadaşınızdır.
Anahtar Faydalar:
- Uzun ömürlü 8000-10000mAh Pil
- Çift Kameralar: 5MP Ön, 13MP Arka
- 10.95 inç 1200*1920 HD Ekran
- Amiral Gemisi Tasarım ve Sanatsal İşçilik
- Ofis, İş, Boş Zaman ve Eğlence İçin İdeal
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:
Eğitim, sağlık, perakende ve iş dünyası dahil olmak üzere çeşitli sektörler için uygundur. Hareket halindeki profesyoneller, öğrenciler ve çok yönlü ve güvenilir bir tablet deneyimi arayan herkes için mükemmeldir.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 15 |
| İşlemci | SpreadtrumT615 |
| LCD Ekran | 1200*1920 Piksel |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/ 12GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/256GB İsteğe Bağlı |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 2.4G/5Gï¼802.11 a/b/g/n/acï¼ +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.8V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |