Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-270MSD
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca Wi-Fi
Vurgulamak:
27 inçlik IPS Ekran Akıllı TV
,MTK 8183 Sekiz çekirdekli işlemci All-in-One ekran
,Ayarlanabilir açılı mobil taban interaktif dokunmatik ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 27 inç All-in-One Akıllı TV
Daha uzun ömürlü ve hareketli olmak için evrensel tekerlek tabanlı tüm metal kabı.
Kinstone Dokunmatik Ekran Ekranı
MTK 8183 Octa-Core işlemcisiyle çalışan Kinstone 21.5/23.8/27/32 inçlik dokunmatik ekran ekranı ile yüksek kaliteli görseller deneyimleyin.Bu ekran olağanüstü performans ve tepki veriyor.Mobil tabanı esnek görüntüleme açıları sağlar, 90 derece sola ve sağa döner ve 25 derece yukarı ve 15 derece aşağıya eğilir.
Temel Faydalar
- Üstün Görsel Kalite:IPS ekranında net ve canlı görüntülerin tadını çıkarın.
- Güçlü Performans:MTK 8183 Octa-Core işlemcisi sorunsuz çalışmayı sağlar.
- Esnek Görünüm:En iyi konfor için ayarlanabilir açılara sahip mobil taban.
- Seçmeli kamera:8MP otomatik odaklama kamerası ile işlevselliği artırın.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, İşletme, Perakende ve Ev Eğlencesi.
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Açıklama |
|---|---|
| CPU | MTK 8183 4*ARM Cortex A73@2.0GHz + 4*ARM Cortex A53@2.0GHz |
| GPU | Kol Mali-G72 800MHz |
| Ekranı Göster | 27" 1920*1080 IPS |
| RAM/Hard Disk | 8/128GB |
| Dokunma Noktası | 10 Noktalık Kapasitatif COB G+G dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Hareketli taban, 90 derece sola ve sağa dönüyor, 25 derece yukarı, 15 derece aşağı bakıyor. |
| Wi-Fi | Destek |
| Güç Türü | 11.1V 9600MA (Hücre 21700 4800mA 2 paralel 3 serisi) |
| USB bağlantısı | TYPE-C, OTG desteği |
| Kamera. | Otomatik odaklama, 8MP (Farklı) |
| 4G LTE | Sadece WiFi |