Sert bir tablet
Bu dayanıklı tablet zorlu ortamlarda 360° koruma sağlar.
Ana Avantajlar:
- 360° koruma
- 18W hızlı şarj
- IP68, IP69K ve MIL-STD-810H Sertifikalı
- 1440*720HD+IPS Ekranı
Hedef endüstriler:İnşaat, saha hizmeti, kamu güvenliği, imalat.
Uygulamalar:Veri toplama, denetim, varlık yönetimi, iletişim.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | MTK MT8788 |
| LCD Ekranı | 1440*720 FHD |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB seçeneği |
| Kamera. | 16MP ön kamera/5M mikro/0.3M Bokeh kamera |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | S*W*T213.0mm*128.8mm*14.0mm |
| Akü | 7650mAh, 18W hızlı şarj |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |