Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
55-inç askılı dijital işaret ekranı, ticari askılı LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-HA5501JSA
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
55 İnç Asma Dijital Tabela Ekranı
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:55” 1920*1080 Ekran ( 65" / 75" Opsiyonel).
- Parlaklık:4000 nit, Siyah ekran sorunu olmayan yarı dış mekan kullanımına uygundur.
- İkili sistem:Android/X86 anakartlarıyla dahili olarak uyumludur.
- Kurulum Çözümü:Yatay ve dikey asılı montajı destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş Ekranı Duvara Monte LCD Reklam Görüntüleme Ekranı Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 55" (65" /75" Opsiyonel) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840*2160 |
| Parlaklık | ≥4000cd/m2 |
| İşlemci | T982 Dört çekirdekliA55, 1,8 GHz'e kadar |
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| Hafıza | DDR2 GB |
| Depolamak | 16GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4/5G |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB*2, HDMI ÇIKIŞI, Ses Jakı, TF*1, DC GİRİŞİ, RJ45 |
| Malzeme | maden |
![]()
![]()
![]()