Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Gelişmiş işbirliği için Kinstone 27 inçlik interaktif dokunmatik ekran 10 nokta kapasitif dokunuş ve 4G LTE bağlantısı ile
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-270MZY
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
27 inçlik etkileşimli dokunmatik ekran
,10 noktalık kapasitif dokunma AIO Akıllı Mobil Ekran
,4G LTE Dokunmatik Ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 27 inç Hepsi Bir Arada Akıllı TV
Gelişmiş mobilite ve dayanıklılık için tam metal kasa ve evrensel tekerlekli taban.
Etkileşimli Dokunmatik Ekran Görüntüleme
Gelişmiş İşbirliği için 21,5/23,8/27/32 inç Dokunmatik Ekran
Kinstone Etkileşimli Dokunmatik Ekran ile yüksek kaliteli görseller ve kesintisiz etkileşim deneyimini yaşayın. Çeşitli uygulamalar için tasarlanan bu ekran, olağanüstü netlik ve yanıt verme özelliği sunar.
Ana Özellikler
- Üstün Görüntü Kalitesi: Canlı ve net görseller için yüksek çözünürlüklü IPS ekran
- Hassas Dokunmatik: Akıcı ve doğru etkileşim için 10 noktalı kapasitif dokunmatik
- Esnek Konumlandırma: Optimum izleme açıları için döndürme ve eğme ayarlı mobil taban
- Güçlü Performans: Verimli çalışma için MTK 6769 Sekiz Çekirdekli işlemci ile donatılmıştır
- Çok Yönlü Bağlantı: OTG destekli USB Type-C bağlantı noktası içerir
Hedef Sektörler ve Uygulamalar
Eğitim, Kurumsal, Sağlık, Perakende ve daha fazlası
Ürün Özellikleri
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| CPU | Mediatek MTK 6769 2*A75 2.0GHZ'e kadar + 6*A55 1.8GHZ'e kadar / MT6765, 8 çekirdek (4 çekirdek A53 2.3GHz + 4 çekirdek A53 1.8.0GHz) (Opsiyonel) |
| GPU | MT6769 ARM Mali G52 820Mhz'e kadar / MT6765 Ge8320 680Mhz |
| Ekran | 27" 1920*1080 IPS |
| RAM/Sabit Disk | 8/128GB |
| Dokunmatik Noktalar | 10 noktalı Kapasitif COB G+G dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Mobil taban, Döndürme: saat yönünde 90° / saat yönünün tersine 90°, eğme: 15° yukarı / 15° aşağı |
| Wi-Fi | Destek |
| Güç Tipi | Lityum-iyon pil 187.2Wh / DC5525 / 12V 3.5A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C, OTG Destekli |
| Kamera | Otomatik odaklama, 13MP (Opsiyonel) |
| 4G LTE | 4G LTE / Sadece WiFi Destekli (Opsiyonel) |
Ürün Galerisi