133MA-L 13.3 Inch Android 11/12 Tablet, 4GB RAM 128GB ROM Tablet, SD 1TB, Okta çekirdekli, 8000mAh/Face ID/GPS, Çift Kamera, FHD 1920x1080, 2.4G/5G WiFi, Tablet PC, Google GMS Sertifikalı
12,7" Android Tablet
Çarpıcı 12,7" ekranda Android 12'nin gücünü deneyimleyin.
Bu 12,7 inç Android tablet, sorunsuz ve güçlü bir kullanıcı deneyimi sunar. En son Android 12 işletim sistemi, uzun ömürlü 8000mAh pil ve çift kameralarla hem iş hem de eğlence için mükemmeldir.
Ana Faydalar:
- En Son Android 12 İşletim Sistemi
- 2G/3G/4G Arama İşlevi
- Uzun Ömürlü 8000mAh Pil
- Güçlü Sekiz Çekirdekli İşlemci
- Anıları yakalamak için çift kameralar
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Eğitim, Sağlık, Perakende, Saha Hizmetleri ve Eğlence.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 11.0/12.0 |
| İşlemci | MT6762/ SC9863 Sekiz çekirdekli |
| LCD Ekran | 1920*1080 IPS / FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/6GB |
| ROM (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera | 2.0MP/5.0MP+5.0MP/8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+Bluetooth |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/8000mAh |
| Renk | Gri/Mavi/Siyah/Gümüş/Altın |
![]()
![]()
![]()