UMD 133TC-L UMD 133TC-L Android 12 Tablet 13.3, 8GB RAM 128GB ROM Tablet, 4G LTE Kilitsiz, Okta-Core, 8+13MP Kamera, 10000mAh, 2560*1600, BT 5.0, 2.4+5G WiFi, GPS
13,3" Android 12 Tablet
Güçlü ve çok yönlü 13,3" Android 12 Tabletimizle tablet teknolojisindeki en son yenilikleri deneyimleyin. Hem iş hem de eğlence için tasarlanan bu tablet, kusursuz bir kullanıcı deneyimi, uzun ömürlü pil ömrü ve çarpıcı görseller sunar.
LTE bağlantısı için çift SIM desteği ile hareket halindeyken bağlantıda kalın. Çift kameralarla anılarınızı yakalayın ve canlı FHD ekranda sürükleyici eğlencenin tadını çıkarın.
Ana Faydalar:
- En Son Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve gelişmiş güvenliği deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü 10000mAh Pil: Şarj etme endişesi olmadan gününüzü tamamlayın.
- Güçlü Sekiz Çekirdekli İşlemci: Oyun ve çoklu görevler için sorunsuz performans yaşayın.
- Çarpıcı 13,3" FHD Ekran: Geniş görüş açısıyla canlı görsellerin içine dalın.
- Çift SIM LTE Bağlantısı: Nereye giderseniz gidin bağlantıda kalın.
İdeal:
- İş Profesyonelleri
- Öğrenciler
- Aileler
- Ev Eğlencesi
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | MT8788 Sekiz Çekirdek A53 2.0GHz |
| LCD Ekran | 2560*1600 / 1080*1920 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB/8GB |
| ROM (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Kamera | 5.0MP +8.0MP / 8.0MP +13.0MP |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac+Bluetooth |
| Güç adaptörü | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantı noktası | Type C |
| SD kart | TF*1 (Maks*256GB) |
| Pil | 3.7V/10000mAh |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()