Products
Contact Us
Contact Now
KinstoneAIO-i238ZH3 23.8-inch High Definition All-in-One PC with Adjustable Tilt Screen and Intel ADL-N/TWL N95/ N100/N150 Processor
| MOQ: | Unknown |
Detail Information
Brand Name:
KINSTONE
Model Number:
AIO-i238ZH3
Tech Specs:
OS
Description:
Windows 10/ Windows 11/Linux
Highlight:
23.8-inch high definition All-in-One PC
,Adjustable Tilt Screen All-in-One Computer
,Intel ADL-N/TWL N95/ N100/N150 All-in-One Machine
Product Description
KinstoneAIO-i238ZH3 23.8-inch All-in-One Computer
This high-definition All-in-One computer features an adjustable tilt screen for optimal viewing angles, combining performance with sleek aesthetics for professional environments.
Key Features
- Adjustable tilt screen for versatile viewing angles
- Powerful Intel ADL-N/TWL N95/N100/N150 processors
- Flexible memory and storage configurations
- Comprehensive connectivity options
Target Industries & Applications
Technical Specifications
| Specification | Details |
|---|---|
| Display | 23.8"/27" 1920*1080/2560*1440 |
| Processor | Intel® ADL-N/TWL N95/N100/N150 or Intel 12th/13th Gen i3/i5/i7/i9 (optional) |
| Memory | 4GB/8GB/12GB/16GB (Optional) |
| Storage | Up to 1TB (128GB/256GB/512GB optional) |
| Wireless | WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, Bluetooth 4.2/5.2 |
| Right Side Ports | 2* USB 2.0/3.0, card reader, Type-C, audio, DVD, fingerprint recognition |
| Bottom Ports | DC, HDMI, VGA/COM, 4* USB 2.0/3.0, RJ45, audio, security lock |
| Base | Square Quick-Detach Base |
| Operating System | Windows 10/Windows 11/Linux |
Product Details
FOB Unit: Piece
Minimum Order Quantity: Contact for details
FOB Price: Contact for pricing
Packaging & Delivery: Contact for details