Products
Contact Us
Contact Now
Kinstone AIO-i238ZH1 23.8-inch high definition curved screen all-in-one PC with Intel processors for business and home
| MOQ: | Contact for details |
Detail Information
Brand Name:
KINSTONE
Model Number:
AIO-i238ZH1
Tech Specs:
OS
Description:
Windows 10/ Windows 11/Linux
Highlight:
23.8-inch high definition all-in-one PC
,Curved screen design all-in-one machine
,Intel processors all-in-one computer
Product Description
Kinstone AIO-i238ZH1 23.8-inch High Definition All-in-One PC
Curved All-in-One PC Design
Experience enhanced comfort and productivity with our curved all-in-one PC. The curved screen design minimizes eye and neck strain, making it ideal for extended use. This PC offers a seamless blend of performance and ergonomics, perfect for modern workspaces and demanding applications.
- Ergonomic Curved Screen
- Powerful Intel Processors (Optional)
- Customizable Memory and Storage
- Versatile Connectivity Options
Target Industries: Business, Education, Healthcare, Design
Product Specifications
| Specification | Details |
|---|---|
| Display Dimension | 23.8"/27" 1920×1080/2560×1440 |
| Processor | Intel® ADL-N/TWL N95/N100/N150 Intel 12Gen/13Gen/i3/i5/i7/i9 (optional) |
| Power Adapter | Adapted to motherboard |
| Memory | 4GB/8GB/12GB/16GB (Optional) |
| Storage | MAX 1TB (128GB/256GB/512GB optional) |
| Camera | Optional |
| Wireless Connectivity | WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, BT4.2/5.1 |
| Right Side Ports | USB 2.0/3.0, 4-segment audio, 3-in-1 card reader, TYPE-C, DC, HDMI VGA/COM, 6×USB 2.0/3.0, RJ45, audio interface, Security lock |
| Base Design | Square Base |
| Operating System | Windows 10/Windows 11/Linux |
Pricing & Ordering Information
FOB Unit: piece
Minimum Order Quantity: Contact for details
FOB Price: Contact for pricing
Packaging & Delivery: Contact for details