070CH-D Kinstone Ebeveyn Kontrolü ile 7 inçlik Çocuk Tablet,Sevgili Android 11 Tablet PC Quad Core 2GB RAM 32GB ROM Çift Kamera Google Sertifikalı WiFi Bluetooth 4.2 yaş 3-12
| Adedi: | Teklif talep et |
Kinstone Çocuk Tableti
Kinstone Çocuk tableti, dört çekirdekli işlemcisi ve Android 11 işletim sistemi ile çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Önceden yüklenmiş I WawaAPP ile ebeveynlerin çocuklarının ekran süresini kolayca yönetmelerini sağlar.
iWawa Ebeveyn Kontrolü Uygulaması, Play Store ve YouTube gibi önceden yüklenmiş Google yazılımları sayesinde çocuklar tableti kolay ve güvenli bir şekilde kullanabilirler. Bu 7 inç Android 11 tablet, evde veya okulda çocuklar için ideal bir öğrenme aracıdır.
Ana Faydalar:
- iWawa Uygulaması ile Ebeveyn Kontrolü
- Güvenli Android Ortamı
- Önceden Yüklenmiş Eğitim Uygulamaları
- Doğum Günleri ve Tatiller İçin Mükemmel Hediye
Hedef Sektörler: Eğitim, Ev Eğlencesi
Uygulamalar: E-öğrenme, Eğlence, Ebeveyn Kontrolü
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 11.0 |
| İşlemci | A133 / RK3326S Dört çekirdekli, 1.5GHz |
| LCD Ekran | 7" 1024x600 TN / IPS |
| Kamera | 0.3MP+2.0MP / 2.0MP+5.0MP |
| Pil | 3.7V/2000-3000mAh |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Güç adaptörü | 5.0V/1.5A |
| Hoparlör | Dahili 8Ω/1W hoparlör x 2 |
| SD kart | TF*1(Maks*128GB) |
![]()
![]()
![]()