Kinstone 16.1 inç GA-A156AHP/ GA-A161A Oyun kitabı
Kinstone GA-A156AHP/ GA-A161A Oyun Kitabı, oyun ve profesyonel kullanım için tasarlanmış güçlü ve çok yönlü bir dizüstü bilgisayar. Yüksek performanslı bileşenlere ve zarif bir tasarıma sahip.Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunar.
Ana Avantajlar:
- Çoklu görev için yüksek hızlı DDR5 belleği.
- Çok hızlı depolama için çift M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD yuvası.
- Büyük tuş başlıkları ve çok fonksiyonel dokunmatik panel daha kolay kullanılabilirlik için.
- USB 3 dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı seçenekleri.0C-3 tipi.0, ve HDMI.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Oyun, İçerik Yaratma, Yazılım Geliştirme, Mühendislik.
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| - OS. | Windows 10/Windows 11/Linux |
| CPU | AMD RyzenT 5 8645HS/RyzenT 7 8845HS /RyzenTM 9 8945HS AMD Radeon RX7600M ((P1)/AMD Radeon RX7600M XT (P2) ((eleğe bağlı) |
| LCD | 15.6" 1920* 1080 FHD/16.1" 1920* 1080 FHD/2560* 1440 QHD |
| Anımsamak | 2* DDR5 SO-DIMM, 32GB'ye kadar DDR5 5600MHz ((2*4G) |
| Depolama | 2* M.2 2280 PCle G4 (Lane 4)/NVME SSD, 8TB'ye kadar (2* 1TB) |
| Kamera. | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | 1* M.2 2230.WiFi 6E + BT5.2 |
| Akü | 15.4V 4230mAh |
| Dokunmak | Desteklenmiyor |
| Malzeme | A/C/D Kaplama Metal Anodizasyon), B Kaplama: Plastik (Tekstur) |
| I/O PORT | 1 * 3,5 mm MIC Jack,1 * 3,5 mm kulaklık Jack,2 * USB 3.2 Gen2, 1 * Destekleyici Kensington Kilit Tipi yuvası (MB), 1 * USB4.0, 1* parmak izi, 1* 7.5mm DC-IN portu 1* RJ45, 1* HDMI, 1* USB3.2 Gen2 |