080QA Kinstone 8 İnç Android 12 Tablet, 2GB/3GB/4GB RAM 16GB/32GB/64GB ROM Tablet, SD 1TB, Sekiz Çekirdekli, 4000mAh/Yüz Tanıma/GPS, Çift Kamera, FHD 1280*800, 2.4G/5G WiFi, Tablet PC, Google GMS Sertifikalı
| Adedi: | Teklif talep et |
8 inçlik Android 12 Tablet
8 inçlik Android 12 tabletimizle tablet teknolojisinde en son gelişmeleri deneyimleyin. Güçlü bir işlemci, uzun ömürlü bir pil ve canlı bir ekranla, bu tablet hem iş hem de oyun için mükemmeldir.
Ana Avantajlar:
- En son Android 12 işletim sistemi:En yeni özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin tadını çıkarın.
- Uzun ömürlü batarya:Uzun süreli kullanım için 4000mAh pil.
- Güçlü Performans:Sade çalışmak için yüksek performanslı çip.
- Çift Kamera:Ön ve arka kameralarla anıları yakalayın.
- Canlı ekran:Geniş görüntüleme açıları olan 8 inç IPS FHD ekranı.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Eğlence, Sahada Hizmet, Perakende, Sağlık.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133/ RK3326S |
| LCD Ekranı | 8"/800*1280IPS (TP: G+P / G+G) |
| RAM | 2GB/3GB/4GB DDR3 (Farklı) |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera. | 2.0MP+5.0MP/5.0MP+8.0MP |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/4000MAH Mavi ışın göz koruması ile |
| BT sürümü | 4.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()