TAB-116MA-L Kinstone 11.6 inç Tablet PC Android 12 8000mAh 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD LCD
| Adedi: | bilinmiyor |
11,6" FHD Android Tablet
11,6" FHD Android Tablet ile tablet teknolojisindeki en son yenilikleri deneyimleyin. Android 12 ile güçlendirilen bu tablet, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve sayısız uygulama ve eğlence dünyasına erişim sunar. Uzun ömürlü 8000mAh pili ile hareket halindeyken üretken ve eğlenceli kalabilirsiniz.
Çift kameralarla çarpıcı fotoğraflar ve videolar çekin ve 178° görüş açısına sahip IPS ekranda sürükleyici görsellerin keyfini çıkarın. İster ofis işleri, ister eğlence veya dinlenme amaçlı olsun, bu tablet sizin için mükemmel bir yol arkadaşıdır.
- En Son Android 12 İşletim Sistemi
- Uzun Ömürlü 8000mAh Pil
- 11,6" FHD IPS Ekran (1920x1200)
- Çok Yönlü Kullanım İçin Çift Kameralar
- İş, Eğlence ve Dinlenme İçin İdeal
Hedef Sektörler:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal
Uygulamalar:E-öğrenme, Teletıp, Satış Noktası, Mobil İş Gücü
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9832E/ SC9863A Sekiz Çekirdekli ARM Cortex-A55 |
| LCD Ekran | 1920*1200 IPS FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/8GB |
| ROM (Depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB Opsiyonel |
| Kamera | 2.0MP/5.0MP+5.0MP/8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac 5G+Bluetooth |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/8000MAH |
| Renk | Uzay Grisi/ Gümüş/Siyah |