Çocuklar için tablet,7 inç Çocuklar için tablet Android 12 2GB+32GB Bebek için tablet
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Çocuk Tableti
Bu çocuk tableti, 2 GB RAM ve 32 GB ROM, Android 11.0'dan daha iyi ve daha hızlı olan Android 12.0 sistemi, dört çekirdekli işlemci, WiFi, Çift Kamera, Bluetooth ile donatılmıştır. 1.6 GHz dört çekirdekli işlemci, diğer normal tabletlerden %20 daha hızlıdır.
- Android 12.0 ile Daha Hızlı Performans
- 1.6 GHz Dört Çekirdekli İşlemci ile Geliştirilmiş Hız
- Fotoğraf ve Görüntülü Görüşmeler İçin Çift Kamera
- Eğitim Uygulamaları ve Oyunları İçin İdeal
Hedef Sektörler: Eğitim, Eğlence
Uygulamalar: E-öğrenme, Oyun, Video Akışı
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133/RK3326S |
| LCD Ekran | 1024*600 TN / IPS |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB |
| ROM (depolama) | 8G /16G/32G/64GB/(Opsiyonel) |
| Kamera | 0.3MP/2.0MP+2.0MP/5.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n+BT 4.0 |
| Güç | 5.0V/1.5A |
| USB Bağlantı Noktası | Micro USB*1/Type-C |
| Pil | 3.7V/2000-3000MAH Çocuk yazılımı ile |
| Renk | Pembe/Yeşil |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()